رســتوران الــیزه

به الیزه خوش آمدید !

رستوران الیزه در بام تندیس و در فضایی بسیار دلپذیر شامل حدود 700 متر مربع فضای سرپوشیده و حدود 900 متر مربع فضای باز با چشم اندازی بی نظیر به مناظر پیرامونی، پذیرای شما میهمان عزیز میباشد. هدف، ایجاد تجربه ای کاملاً متفاوت از فضا های مشابه بوده است، فضایی که در آن ذائقه چشایی و بصری میهمانان توامان ارضا شود. در این راستا پس از مدتها تلاش بی وقفه، طراحی رستوران الیزه به گونه ای انجام شد تا بتوان با استفاده از آخرین تکنولوژی های پخت و پز از کشور اطریش، مدرن ترین تجهیزات سالن جهت رفاه بیشتر میهمانان از کشور آلمان رفاه بیشتری را برای میهمانان فراهم ساخت. با توجه به نتیاج تحقیقات و مطالعات انجام شده توسط تیم تحقیق و توسعه شرکت صبا، منوی رستوران الیزه برای اولین با در ایران با توجه به جمیع نظرات، سلائق و ترجیحات میهمانان آینده الیزه، طراحی و اجرا گردید. در این رابطه، شرکت صبا جهت ارائه غذا هایی با مزه های اصیل از شف بین المللی آقای تاشکران و تیم آشپزی ایشان از هتلهای بین المللی هیلتون دعوت بعمل آورد تا با هنر و دانش خود، لذت یک غذای فرنگی با تمام خصوصیاتی که شما در بهترین رستوران های اروپا را تجربه کردید، را به میهمانان خود هدیه دهد.

همانطور که بسیاری از میهمانان شرکت صبا در رستوران های اردک آبی و وشه مطلع هستند، تیم مدیران شرکت صبا به لطف میهمانان خود، با استفاده از نظرسنجی هایی که همیشه در حال انجام است، همیشه سعی در برآورده سازی نیاز ها و خواسته های میهمانان خود دارد. اجرای دقیق سیستم مدیریت کیفیت (ISO 9002:2008)   به عنوان یک ابزار مدیریتی قوی جهت بهبود کیفیت و نه یک ابزار تبلیغاتی، طراحی و اجرای موشکافانه سیستم "تضمین ایمنی غذا" (HACCP) و همچنین طراحی غذا هایی نوین همگرا با خواسته روز میهمانان از اصول مدیریتی شرکت صبا بوده و میباشد.

تمامی مدیران شرکت صبا موظفند تا به رضایت کامل شما میهمان گرامی دست یابند، بر همین اصل است که تمامی غذاها و خدمات ما شامل گارانتی بوده و چنانچه میهمان از هر قسمتی از سرویس و غذای خود ناراضی باشد، آن قسمت رایگان خواهد بود.